Alexander Wang x H&M / campaign

Jak już doskonale wiecie, kilka tygodni temu razem z Panią Ekscelencją wzięłyśmy udział w kampanii Alexander Wang x H&M.
Pierwszym etapem jest krótkie video promujące kolekcję.
Finałowa sesja zdjęciowa ukaże się już niebawem w najnowszym numerze magazynu Kmag.
Jest to chyba najbardziej wyczekiwana kolaboracja tego roku. H&M ma już na swoim koncie współprace m.in. z Versace, Lanvin czy Isabel Marant. Teraz do tego zacnego kręgu dołącza jeden z moich ulubieńców, genialny ALEXANDER WANG. Projektant urodził się i dorastał w San Francisco. Ukończył szkołę Parsons School of Design w Nowym Jorku. Jego debiutancka kolekcja po raz pierwszy ukazała się na wybiegu jesienią 2007 roku. Od 2008 roku życie Alexandra Wanga to pasmo sukcesów. Wtedy po raz pierwszy otrzymał nagrodę CFDA Fashion Fund i w tym samym czasie rozpoczął pracę nad własną kolekcją torebek. Kolejną nagrodą było okrzyknięcie Wanga przez GQ Najlepszym Męskim projektantem roku 2011.W roku 2013 został uhonorowany przez Fashion Group Interntional i jako jedyny artysta został nominowany w dwóch kategoriach przez CFDA, za damską kolekcje oraz w kategorii akcesoria.  Aleksander Wang oprócz działalności projektowej jest także Dyrektorem Artystycznym Balenciaga. W 2014 roku Alexander Wang rozpoczął współpracę właśnie z marką H&M, dla której stworzył sportową i ekscentryczną kolekcję. W tych projektach pokazała się już Rihanna, Anna Dello Russo etc.
Kolekcja będzie dostępna w PL już 6 listopada, niestety tylko w Warszawie na Marszałkowskiej oraz w Krakowie w Galerii Krakowskiej.
Jako gratis powstała mini gra, która będzie Wam towarzyszyć aż do premiery kolekcji Alexandra Wanga x H&M! Waszym zadaniem jest zdobycie jak największej liczby punktów... dzięki którym sami zadcydujcie kto zwycięży :P (link do gry)
Miłej zabawy!


coming soon

No comments:

Post a Comment