Blog 2014 - noworoczne postanowienia

W prywatnym życiu staram się nie składać noworocznych postanowień. Wiadomo jak jest, czy udało wam się kiedyś dotrzymać któregoś? Inaczej jednak traktuję te związane z blogiem. Chciałabym, aby przestrzeń ta rozwijała się i stawała się coraz ciekawsza i bardziej inspirująca. Specjalnie założony folder puchnie od blogowych pomysłów, tylko brakuje mi czasu na to, aby wszystkie je tutaj pokazać i opisać. 

Mam nadzieję, że w tym roku uda mi się kilka rzeczy związanych z blogiem. Chciałabym, aby pojawiało się tutaj znacznie więcej moich codziennych i wieczorowych stylizacji, w końcu takie były początkowe założenia i po to powstało to miejsce. Po drugie - więcej inspiracji, takich jak rozpoczęty w zeszłym roku cykl BYĆ JAK, którego pierwszą bohaterką została Joan Holloway.  Po trzecie - więcej książkowych recenzji. Akurat z ilością przeczytanych książek jest u mnie nieźle, dlatego chciałabym podzielić się z wami tytułami, na które warto zwrócić uwagę.
Czego jeszcze brakuje wam na blogu? 
Tymczasem realizuje postanowienie numer jeden - dziś pierwsza w tym roku codzienna stylizacja, z ukochanym błękitnym płaszczem Simple w roli głównej.


Torebka lata 50. - prezent
Rękawiczki lata 50.  - Bohemian Retro Vintage Prague
Buty - F&F / Pończochy lata 50. - Ebay.co.uk
Okulary - New Look

Zapraszam także do odwiedzania serwisu e-vintage.pl, na którym znajdziecie mnóstwo ciekawych artykułów. Mam nadzieję, że moje propozycje przypadną Wam do gustu. W tym tygodniu piszę o ciekawych książkach z 2013 roku - KLIK

No comments:

Post a Comment