Pin Up & Burlesque Party vol . 3 - było pięknie!

Coco de Chocolat & Juicy Jane
Od Pin Up & Burlesque Party minął dokładnie tydzień. Dopiero teraz mogę z dystansem ogarnąć i ocenić całe wydarzenie. I nieskromnie napisać, że była to zdecydowanie najlepsza edycja do tej pory. Wspaniałe występy debiutantek i bardziej doświadczonych artystek, profesjonalnie przygotowany pokaz mody sklepu Black Garden, zabawna konferansjerka Łukasza Jaskóły w towarzystwie Milczącego Asystenta, do tego energetyczny koncert Burnin' Hearts oraz świetne afterparty, za które odpowiadał Dj Oldstyle. Do tego wy, nasza publiczność, świetnie wyglądająca i doskonale się bawiąca! Jestem zachwycona tym wieczorem i choć jeszcze nie wszystko wyglądało tak, jak byśmy sobie tego życzyły, to coraz bliżej nam do osiągnięcia punktu, w którym powiemy sobie - Jest idealnie!
Modelki Black Garden, Rose de Noir oraz DJ Oldstyle
   W czasie prób jak zawsze nie da się uniknąć nerwowej atmosfery. Jest dużo zamieszania i choć na początku wydaje się, że czasu starczy na wszystko, nagle okazuje się, że impreza zaczyna się za 15 minut, przed klubem czeka już kolejka chętnych, a tu nie wszystko jeszcze jest gotowe. Na szczęście zdążyłyśmy przed otwarciem drzwi.
Z BonBon La Kritz w czasie próby
Zachwycaliście się wnętrzem klubu Scenografia. Cieszę się, że miejsce przypadło Wam do gustu. Chcemy zostać tu na dłużej, tak by impreza związana była już z konkretnym adresem. Scenografia to nie tylko pięknie urządzone miejsce, ale przede wszystkim profesjonalna obsługa i barmani, którzy oczarowali wszystkich gości.
Kilka minut po 20:00 klub zaczął się zapełniać
Przed klubem czekali na Was Retro Pasjonaci wraz ze swoimi starymi autami.

 Greta Vintage Store - czyli bielizna retro dla stylowych kobiet

Imprezę otworzył występ Rose de Noir. Różowa pantera w jej wykonaniu była bardzo zmysłowa.

Brokatowa Santa Evita i dużo różu

Black Lady pokazała, że pole dance doskonale wpisuje się w tematykę imprezy

Między pokazami publiczność zabawiał Łukasz Jaskóła, nasz stylowy konferansjer, któremu towarzyszył równie elegancki Milczący Asystent.
Milczący Asystent i mini show z rękawiczką

Cudowna Nina Holy bardzo pomogła nam podczas wieczoru. Witała Was w drzwiach i czuwała nad konkursem Miss Pin Up
W trakcie wieczoru odbył się pokaz sklepu Black Garden. Wszystkie ubrania i dodatki możecie kupic w internetowym butiku marki.
Finał pokazu mody Black Garden
Drugą część wieczoru otworzył występ BonBon La Kritz. Pajęczyca w jej wykonaniu była niezwykle zmysłowa i drapieżna.
Juicy Jane i Coco de Chocolat  w hipnotyzującym numerze Absynt
 Betty Q zachwyciła wszystkich swoim występem Make Love not War.


Coco de Chocolat w czerwieni - czyli zmysłowy Czerwony Kapturek, który później przeistacza się w Gajowego

Występ Juicy Jane wzbudził ogromny aplauz publiczności. Lśniące gwiazdy, brokat i pawie pióra wyglądały wprost bajecznie.


Finałowy pokaz Betty Q - radosny, figlarny i zmysłowy


 Wszystkie artystki na scenie i zbiorowe tassel twirling 

Artystyczną część imprezy zamknął koncert zespołu Burnin' Hearts

Na zakończenie ogłoszenie wyników konkursu na Miss Pin Up
Laureatka Miss Pin Up

Zmęczone ale szczęśliwe

 Jeszcze raz dziękuję wszystkim za tak liczne przybycie! Byliście wspaniali i żałuję, że nie miałam czasu na to, by porozmawiać ze wszystkimi, z którymi chciałam. Dziękuję wszystkim artystkom i osobom, bez których impreza by nie powstała. Zespołowi oraz DJ Oldstyle, którzy zapewnili nam świetną zabawę na parkiecie. 
Na kolejną imprezę zapraszamy już przyszłą jesienią, rezygnujemy z dwóch wydarzeń w roku. Będziemy miały więcej czasu na to, by zorganizować edycję na najwyższym poziomie i zniwelować wszystkie niedogodności (wyższa scena i fotografowie z jednej strony, tak byście wszystko jak najlepiej widzieli).
Jeśli macie jeszcze jakieś uwagi odnośnie tej imprezy, jakieś pomysły - piszcie! W końcu tworzymy to wydarzenie dla Was. 
Wraz z Iną von Black zbieramy już pomysły na kolejne wydarzenie - mamy nadzieję, że za rok będziecie z nami! 


No comments:

Post a Comment