Konkurs: wygraj bon na zakupy do Pretty Girl

Wraz z marką Pretty Girl, partnerem imprezy Pin Up & Burlesque Party, zapraszam do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania jest bon na zakupy o wartości 150 zł.

Zadanie konkursowe:
Stwórz stylizację (korzystając z polyvore lub programu graficznego) z dowolnym produktem z wiosenno - letniej kolekcji marki Pretty Girl (ubrania znajdziesz pod tym linkiem - KLIK). Kolaż, oprócz jednego lub większej ilości produktów marki, może zawierać dowolne elementy.

Czas trwania konkursu: 4.03 -  17.03. 2013 (do godz. 24:00)

Nagroda: laureatka konkursu otrzyma bon na zakupy o wartości 150 zł do wykorzystania w salonie marki Pretty Girl lub w sklepie internetowym marki. 

Warunki udziału w konkursie:
Każda osoba może wysłać dowolną liczbę zgłoszeń  na adres vintage_girl@gazeta.pl (w tytule maile proszę wpisać hasło KONKURS).
Zgłoszenia bez podanych danych adresowych (potrzebnych do wysyłki nagrody) nie będą brane pod uwagę.

Poniżej znajdziecie kilkanaście modeli sukienek z najnowszej kolekcji Pretty Girl. W kolażu możecie wykorzystać jedną z nich, albo stworzyć stylizację z inną częścią garderoby (spódnicą, bluzką czy żakietem).

   


A poniżej przykładowy kolaż stworzony przeze mnie


Jeśli chcecie podwoić swoje szansę na wygraną, zajrzyjcie na blog Iny von Black, która również przygotowała dla Was konkurs.

No comments:

Post a Comment