lokalnie

The Raveonettes - forget that you're young

The Drums - Let's go surfing (Digital Ivy Bootleg)

Boat Club - Memories

Memoryhouse - To The Lighthouse (Millionyoung Remix)

NewVillager - Rich Doors (Machinedrum Remix)
Właśnie otrzymałam skan artykułu, który ukazał się w jednej z lokalnych gazet w moim rodzinnym mieście :) Strasznie dziękuję za tak fajny tekst! Cała rozmowa Piochu była miła! Treść? Dosłownie wszystko w pigułce! Czytając uśmiechałam się co chwilę.

Tak z innej beczki: Przyznam, że początki bloga były "inne" :) "tajemnicze". Ukrywałam jego istnienie przed znajomymi... (tak długo jak się dało) z różnych powodów. Głównie z obawy o niezrozumienie "pasji", zainteresowania. Raczej nie znałam nikogo kto w tej tematyce mógłby i chciał zająć się czymś podobnym. Do teraz połowa myśli, że ma to związek z modelingiem :P dementuje rzecz jasna. Rodzice także stosunkowo późno się dowiedzieli. Chyba dopiero przy okazji sesji zdjęciowej do magazynu VIVA MODA heh. Nie chciałam narazić się na "krytykę" już na samym starcie :) Wtedy bardzo się bałam, że sobie z nią nie poradzę. Zmieniło się tak wiele :)
Wszystkim polecam prowadzenie bloga. Można nauczyć się cierpliwości, systematyczności... w jakimś stopniu pokory i dystansu do samego siebie. Czy o gotowaniu, czy o pieleniu ogródka... wszystkie blogi są dobrym ujściem dla wyobraźni autora

po kliknięciu skanu można spokojnie przeczytać tekst


Przy okazji, dziękuję Marcinowi Paprockiemu i Mariuszowi Brzozowskiemu za drobną wzmiankę o mnie i Ali w wywiadzie dla loungemagazyn :))))

English: I’ve just received a skan of the article about me which was published in a local newspaper in my hometown. Thanks very much for such lovely publication! The whole conversation was great! All in all, it is my history in a nutshell! I was smiling all the time while reading it!
On the other hand I must admit that my begginings were quite different, more ‘misterious’. I concealed my blog from my friends for many reasons. Mainly because I was afraid that they won’t understand my passion. I had no support as no one from my close friends was interested in similar things. Even untill now some of them thing that I’m a model, which I want to openly contradict. My parents also found out about my blog only because of my photo shoot in Viva Moda, as I was afraid that they won’t understand and will criticise me. I was convinced that I won’t handle it. So many things have changed!
Now I can definitely say thay all of you should try and have your own blog. You can learn patience and humility from it. It can be a blog about cooking or gardening, they all are a good way to show your passion and imagination. XOXO

No comments:

Post a Comment